Loading...

Moov دستبند هوشمند ورزشی و مربی کامل

715 بازدید 0 نظر
Moov دستبند هوشمند ورزشی و مربی کامل

حدود بیش از یک سال قبل، گروهی از مهندسین پروژه ای را برای طراحی و ساخت دستبندی هوشمند که چیزی بیش از یک دنبال کننده وضعیت ورزشی و گام سنج بوده و در عین حال ساده و به شدن هوشمند باشد، کلید زدند. نتیجه کار آن ها Moov نام گرفت که در کمپین آنلاین تامین حمایت مالی خود در کمتر از دو ساعت به موفقیت رسید و در کمتر از چند ماه دستبند هوشمند به دست تامین کنندگان مالی رسید.

این دسبند تنها محدود به یک برنامه دنبال کننده فیتنس و قدم شمار نیست و دارای تعدادی برنامه سلامتی برای تشویق شما به ورزش، نرمش، دویدن، شنا، دوچرخه سواری و بوکس است. این دشتبند هوشمند همانند مربی شما نیز عمل می کند و به شما در زمینه ورزش های بالا آموزش نیز می دهد، در ضمن ضد اب نیز می باشد. این دستبند هم چنین دارای سیستم عامل منبع باز جهت طراحی برنامه توسط توسعه دهندگان دیگر نیز می باشد. این دسبتند دارای سیستم متریک پیشرفته در زمینه کیفیت و کمیت بوده و چند قدمی از سایر دسبندهای ورزشی هوشمند دیگر جلوتر است.

Moov 9 زاویه حرکتی را شناسایی و کنترل می کند و دارای امکان جفت شدن با یک Moov دیگر که به دست دیگری در ورزشی مانند بوکس بسته شده، می باشد. این دستبند 79 دلار قیمت دارد.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 535,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,490,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان