Loading...

Moov دستبند هوشمند ورزشی و مربی کامل

750 بازدید 0 نظر
Moov دستبند هوشمند ورزشی و مربی کامل

حدود بیش از یک سال قبل، گروهی از مهندسین پروژه ای را برای طراحی و ساخت دستبندی هوشمند که چیزی بیش از یک دنبال کننده وضعیت ورزشی و گام سنج بوده و در عین حال ساده و به شدن هوشمند باشد، کلید زدند. نتیجه کار آن ها Moov نام گرفت که در کمپین آنلاین تامین حمایت مالی خود در کمتر از دو ساعت به موفقیت رسید و در کمتر از چند ماه دستبند هوشمند به دست تامین کنندگان مالی رسید.

این دسبند تنها محدود به یک برنامه دنبال کننده فیتنس و قدم شمار نیست و دارای تعدادی برنامه سلامتی برای تشویق شما به ورزش، نرمش، دویدن، شنا، دوچرخه سواری و بوکس است. این دشتبند هوشمند همانند مربی شما نیز عمل می کند و به شما در زمینه ورزش های بالا آموزش نیز می دهد، در ضمن ضد اب نیز می باشد. این دستبند هم چنین دارای سیستم عامل منبع باز جهت طراحی برنامه توسط توسعه دهندگان دیگر نیز می باشد. این دسبتند دارای سیستم متریک پیشرفته در زمینه کیفیت و کمیت بوده و چند قدمی از سایر دسبندهای ورزشی هوشمند دیگر جلوتر است.

Moov 9 زاویه حرکتی را شناسایی و کنترل می کند و دارای امکان جفت شدن با یک Moov دیگر که به دست دیگری در ورزشی مانند بوکس بسته شده، می باشد. این دستبند 79 دلار قیمت دارد.

برچسب ها: Moov، Fittness Tracker، Smart Band

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان