Loading...

"خط کشی مخصوص معتادان اسمارت فون" در خیابان های یکی از شهرهای بلژیک!

500 بازدید 0 نظر
"خط کشی مخصوص معتادان اسمارت فون" در خیابان های یکی از شهرهای بلژیک!

افزایش روزافزون کاربران گوشی های همراه و به تبع آن افزایش تمایل آن ها به در تماس و در ارتباط بودن دائم با دوستان و شبکه های اجتماعی، منجر به مشاهده افرادی شده است که در خیابان ها هم به زور سر از گوشی خود بر می دارند. این امر بدین معناست که این معتادان به گوشی های هوشمند زندگی خود را در عبور از خیابان ها و پیاده رو ها در برخورد با انسان های دیگر، وسایل نقلیه و سقوط در چاه ها و کانال های آب، به خطر می اندازند.

موارد بالا منجر شده تا شهرداری شهری در بلژیک با نام Antwerp تصمیم بگیرد برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار برای معتادان گوشی های هوشمند، به خط کشی مخصوص تکست دهندگان به هنگام پیاده روی در خیابان های دارای مراکاز خرید شلوغ خود رو بیاورد و در این زمینه به شهرهایی همچون نیویورک، واشنگتن و چونگ کینگ چین بپیوندد. این خط کشی ها در اصل ابتکار شرکت Mlab است که با این کار قصد بازاریابی برای محصولاتی خود را داشته است.

شرکت تحقیقاتی Pew اعلام نموده است که در آمریکا در 5 سال گذشته حوادث ناشی از حواس پرتی با تلفن همراه در میان عابرین تا 35 درصد افزایش داشته است. هم چنین سال گذشته برخی از خیابان های نیویورک کاهش حد بالای سرعت را برای جلوگیری از وقوع حوادث برای این عابرین حواس پرت، تجربه کرده اند.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان