Dark Sky برنامه پیش بینی وضع هوا برای iOS

Dark Sky برنامه پیش بینی وضع هوا برای iOS

در App Store اپل هم اکنون برنامه های زیادی برای پیش بینی وضع هوا وجود دارند و آن چیزی که یکی را می تواند از سایرین متمایز کند، داشتن قابلیت ها و امکاناتی است که سایرین ندارند. Dark Sky چنین اپلیکیشنی است که به تازگی به روزرسانی شده و چند قابلیت دیگر مانند طراحی جدید، گزارش های هواشناسی و هشدارهای قابل تنظیم نیز به آن اضافه شده است.

این برنامه در اصل طوری طراحی شده بود که آن چه را که در مورد وضع هوا در 60 دقیقه اینده رخ می دهد را بازگو کند اما این اصل گسترش یافته و به پیش بینی وضع هوای 24 ساعت آینده به همراه دما، سرعت باد و رطوبت در یک بازه زمانی رده بندی شده می پردازد. این برنامه هم چنین به پیش بینی وضع هوای یک هفته آینده می پردازد و میزان اشعه ماورا بنفش خورشید در طول ساعت مختلف روز را بازگو می کند. هشدار های این برنامه را نیز به دلخواه تنظیم نمود، برای مثال تنظیم کرد که اگر دمای هوا، سرعت باد و یا رطوبت به بالاتر یا پایین تر از حدی برسند به شما خبر داده شود. با تنظیم هشدار احتمال بارش باران یا برف یا طوفان، می توان برای روز یا چند ساعت اینده خود به راحتی برنامه ریزی کرد که با چه نوع لباسی از خانه خارج شویم، چه جاهایی می توانیم برویم و یا به گیاهان و گل هایمان آب بدهیم یا خیر.

با این هشدارها و مشخصات نیازی به بازکردن برنامه به صورت متناوب نیست و اگر شما دارای آیفون 6 و 6 پلاس هستید می توانید با اتصال این برنامه به بارومتر گوشی، به ان اجازه دهید تا وضعیت هوای محل اقامت شما را دقیقا پیش بینی کند.

این برنامه 4 دلار قیمت دارد.

 

نظرات
    ارسال نظر