گلکسی نوت جدید دارای صفحه نمایش خمیده نخواهد بود

گلکسی نوت جدید دارای صفحه نمایش خمیده نخواهد بود

سامسونگ در عرضه محصولات خود طبق برنامه زمانی وعده داده شده بسیار دقیق و قابل پیشبینی است، همانطور که Galaxy S6 و S6 Edge را طبق وعده خود در کنفرانس MWC 2015 عرضه نمود. این امر هم چنین منجر به این تفکر شده است که احتمالا سامسونگ برنامه زمانی خود برای عرضه سری نوت را رعایت خواهد کرد و در تاریخ دقیق خود، گلکسی نوت جدید را معرفی خواهد نمود، که این تاریخ ماه سپتامبر میلادی می باشد.

ایهامات در مورد خمیده یا Edge بودن صفحه نمایش این گوشی نوت جدید هنوز وجود دارد، چرا که سال گذشته گلکسی نوت 4 همراه با مدل با صفحه نمایش خمیده اش عرضه شد. شایعات کنونی اما خبر از این می دهند که این گوشی نوت جدید که امسال عرضه می شود احتمالا دارای مدل با صفحه نمایش خمیده نخواهد بود. این امر آینده و محبوبیت رسی نوت سامسونگ را خدشه دار نخواهد کرد و علت آن احتمالا این است که سامسونگ می خواهد تا Galaxy Note Edge که بر خلاف روش معمول سامسونگ هم نام گذاری شده یک گوشی هوشمند یکتا باشد و بر این عقیده است که مدل جدید آن دیگر چیز خاص و جدیدی برای عرضه نخواهد داشت.

گلکس نوت جدید سامسونگ احتمالا با صفحه نمایش 5.8 اینچی UHD، چیپست Exynos 7422 و باتری قدرتمند 4100 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد.

نظرات
    ارسال نظر