تولید گوشی جدید برای دارندگان خودروهای بنتلی توسط ورتو

تولید گوشی جدید برای دارندگان خودروهای بنتلی توسط ورتو

کمپانی انگلیسی سازنده گوشی های لوکس Vertu، به تازگی دست به تولید یک گوشی جدید برای صاحبان خودروهای بنتلی، کمپانی سازنده خودروهای لوکس، نموده است. این دومین گوشی ورتو است که برای صاحبان بنتلی ساخته می شود و بر خلاف انتطار، یک گوشی هشومند نیست بلکه یک گوشی کلاسیک و دارای صفحه کلید است. این گوشی Vertu Signature For Bentley نام دارد.

این گوشی مطابق با مدل Mulsanne Speed بنتلی ساخته شده و حتی برخی مواد به کار رفته در ساخت این گوشی با خودروی مزبور یکی است. در ساخت این گوشی از همان فیبر کربن به کار رفته در ساخت گوشی و همان نوع چرم استفاده شده است. هم چنین خریداران می توانند چرم و جم های به کار رفته در گوشی و رنگ های آن را برای مطابقت با خودروی بنتلی خود تغییر دهند. این گوشی هم چننی دارای آرم بنتلی در پشت خود است، روکش دکمه های آن از یاقوت کبود است و جنس خوئ ئکمه ها از یاقوت سرخ است، بدنی معنی که هر تکستی که با این گوشی فرستاده می شود هزاران دلار ارزش دارد. خود گوشی دارای 14500 دلار قیمت است.

گوشی لمسی ورتو برای بنتلی که پیشتر عرضه شده، دارای پلتفرم آندروید و از تیتانیوم و چرم طبیعی گاو ساخته شده است و 13000 دلار قیمت دارد.

 

نظرات
    ارسال نظر