Flir One دوربین حرارتی گوشی هوشمند شما

Flir One دوربین حرارتی گوشی هوشمند شما

اولین دوربین حرارتی جانبی Flir که با اینفرارد کار می کرد در سال 2013 همراه با یک آیفون عرضه شد، که Flir One که به تازگی عرضه شده، نسخه به روز شده و جدید آن می باشد. این مدل جدید سبک تر، باریک تر و دارای قیمت پایین تر ست.

Flir One از تکنولوژی به روز شده و جدید اینفرارد استفاده می کند که با استفاده از آن، ابزار نشانگر دمایی اجازه خواهد داد تا گوشی شما مانند جانوران فیلم سینمایی Predators درون تاریکی را از طریق دمای اشیا و افراد مشاهده کند. این تجهیز جانبی از دو دوربین تشکیل شده است، یکی دارای اینفرارد و دیگری دارای سنسور 640 در 480 پیکسل که نتیجه نهایی قابل مشاهده از طریق تلفیق تصاویر گرفته شده توسط دو دوربین و الصاق نقاط و اشکال گرمایی بر روی شکل واقعی اشیا، به دست می آید.

بر خلاف محصول مشابه موجود در بازار دیگر با نام Seek، این تجهیز جانبی دارای مشخصات متفاوتی هم چون گرفتن انرژی از باتری خود است. این دوربین جانبی هم چنین دارای برنامه خاص خود است که از طریق آن می توان دمای اشیای موجود در عکس را بر روی آن با خطی که به هر کدام متصل است نشان داد و یا آن را طوری تنظیم کرد که تنها اشیای دارای یک رنج دمایی را نشان دهد.

قیمت این دستگاه 250 دلار است.

 

 

 

نظرات
    ارسال نظر