Loading...

سرویس جدید موزیک اپل و امکان انتخاب زنگ بیدار شدن از آن

405 بازدید 0 نظر
سرویس جدید موزیک اپل و امکان انتخاب زنگ بیدار شدن از آن

سرویس جدید پخش موسیقی اپل با نام Apple Music به تازگی معرفی و همرا با نسخه iOS 8.4 ارائه شده است. با استفاده از این سرویس پس از سه ماه استفاده رایگان، با پرداخت ماهانه 10 دلار، می توان به هر آهنگی که می خواهیم گوش دهیم به جای ان که مجبور باشیم تا 10 دلار تنها برای یک آلبوم از یک خواننده بدهیم. این سرویس رقیب جدی سایر سرویس های پخش موسیقی مانند Spotify، Google Play Music، Deezer، Tidal و ... است. آن چه این سرویس اپل را متمایز می کند امکان ساخت لیست پخش دلخواه توسط کاربران و هماهنگ بودن آن با آی تیونز و سایر خدمات اپل است.

یکی از دیگر خدماتی که این سرویس با ان هماهنگ است زنگ بیداری آیفون می باشد، که با رفتن به برنامه Clock، سپس Alarms، بعد Edit و انتخاب زمان بیداری دلخواه، سپس Sound و بعد انتخاب Pick A song از لیست باز شده، می توان به قسمت Songs رفته و آهنگی را که در اپل موزیک شنیده شده را برای زنگ بیدار شدن انتخاب نمود.

پروسه انتخاب زنگ برای خود گوشی هم چنان عذاب آور است و بایستی کاربران از طریق یک پروسه طولانی 30 ثانیه از آهنگ های مورد نظر را برای زنگ خور انتخاب کنند و یا برای Ringtone آهنگ مورد نظر در حالی که آهنگ را در اختیار دارند، پول بپردازند.

برچسب ها: Apple Music، Alarms، اپل موزیک

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان