ساعت هوشمند کاسیو در سال 2016 به بازار می آید

ساعت هوشمند کاسیو در سال 2016 به بازار می آید

پیش از تولید و وجود داشتن ساعت های هشومند، تولید کننده لوازم الکترونیکی ژاپنی و مشهور Casio، دست به تولید دستگاه های هوشمندی هم چون ماشین حساب ها و ساعت های کامپیوتری با قابلیت های جالب می زد. برخی از مدل های ساعت این کمپانی در دهه 80 میلادی دارای دیکشنری برای زبان آموزان و قابلیت ترجمه کلمات از زبان های دیگر به انگلیسی بودند. برخی دیگر از این ساعت ها، دارای امکاناتی چون ماشین حساب، پیش بینی وضع هوا و تقویم و یادآور بودند.

با این پیش زمینه خیلی عجیب است که این کمپانی هنوز به تولید کنندگان ساعت های هوشمند نپیوسته است. اخیرا گزارشی در نشریه Wall Street Journal، خلاف این امر را تصدیق می کند و خبر داده که کاسیو به لیست روزافزون تولید کنندگان ساعت های هشومند در سال 2016 خواهد پیوست. اما با این حال این نشریه تصدیق می کند که نباید انتشار ساخت یک ساعت هوشمند با تکنولوژی خیلی بالا و فراتر از ساعت های هوشمند فعلی موجود در بازار را داشت، چرا که مدیر ارشد این کمپانی اعلام نموده است که تمرکز کاسیو بر ساخت ساعت های هوشمند زیبا، مقاوم و راحت برای بستن به دست است.

این ساعت هوشمند هم قیمت ارزانترین ساعت اپل یعنی 349 دلار خواهد بود و در ماه آینده در آمریکا و ژاپن قابل خریداری خواهد بود. بنا به گفته این کمپانی این ساعت مخصوص کسانی است که می خواهند در فعالیت های خارج از خانه شرکت کرده و یا ورزش کنند.

نظرات
    ارسال نظر