Turing Phone مقاوم ترین گوشی هوشمند

Turing Phone مقاوم ترین گوشی هوشمند

در ماه آوریل خبر از ساخت یکی از مقاوم ترین گوشی های هوشمند جهان با نام Turing Phone و تولید کمپانی Turing Robotic Industries داده شد. برای ساخت بدنه این گوشی از آهن ریخته گری شده استفاده شده است که گفته می شود از چدن و فولاد هم مقاوم تر است. این گوشی هم چنین از نظر حفاظتی نیز قدرتمند است و تنها به گوشی های هشومند هم مدل خود اطلاعات انتقال می دهد، آن هم پس از قرار دادن انتهای دو گوشی در مقابل هم و موفقیت در شناسایی.

این قابلیت حفاظتی از هک شدن گوشی توسط اشخاص یا برنامه سوم دیگر جلوگیری می کند. این گوشی به علت مواد به کار رفته در ساخت بدنه ان جاذب شوک بوده و تا عمق 30 فوتی آب سالم خواهد ماند. این گوشی بر خلاف گوشی های ضد آب و گرد و خاک سامسونگ بسیار زیباست. فریم ساخته شده از جنس "لیکوییدمورفیوم" این گوشی از تیتانیوم و فولاد قوی تر است مشخصات داخلی ان عبارتند از: چیپست Snapdragon 801، دوربین اصلی 13 و جلوی 8 مگاپیکسل، آندروید 5.0 آب نبات چوبی و صفحه نمایش 5.5 اینچی QHD.

این گوشی از 22 جولای در دسترس خواهد بود و دارای سه مدل 16 گیگابایتی با قیمت 610، 32 گیگابایتی با قیمت 740 و 64 گیگابایتی با قیمت 870 دلار است.

 

نظرات
    ارسال نظر