5 دلیل برای بهتر بودن Google Play Music نسبت به Apple Music

5 دلیل برای بهتر بودن Google Play Music نسبت به Apple Music

اپل به تازگی جدیدترین نسخه iOS یعنی iOS 8.4 را به همراه سرویس جدید موسیقی خود یعنی Apple Music منتشر نموده است. آیفون ها هم اکنون سهم بزرگی از بازار گوشی های هوشمند را در اختیار دارند و وجود سرویس جریان موسیقی در آخرین نسخه iOS باعث شده است تا توجهات زیادی به این سرویس جلب شود. سرویس جدید موسیقی اپل نسبت به سایر شبکه ها و ایستگاه های رادیوی موسیقی درصد سود بالاتری را به هنرمندان پرداخت می کند تا آن ها را راضی نگه دارد و البته با ارائه خدمات خود به صورت رایگان برای سه ماه، شنوندگان را نیز راضی نگاه خواهد داشت.

هم چنین اپل سعی کرده است تا با خرید حق امتیاز هدفون های Beats هواداران موسیقی را نزدیک به خود و راضی نگه دارد اما سرویس جدید موسیقی این کمپانی رقبایی هم چون سرویس موسیقی گوگل یعنی Google Play Music را دارد که از برخی جهات برتری دارد، مثل:

  • اگر شما در سرویس موسیقی گوگل پلی به صورت کامل ثبت نام نکرده باشید باز هم این امکان را خواهید داشت تا به برخی از ایستگاه های رادیویی گوشی کنید، در حالی که در اپل موزیک این امکان وجود ندارد.
  • طرح خانواده اپل با پرداخت 15 دلار اجازه استفاده هم زمان 6 دستگاه از سرویس موزیک خود را می دهد در حالی که گوگل پلی موزیک دارای این امکان برای 10 دستگاه با پرداخت تنها 10 دلار است.
  • کیفیت آهنگ های موجود در گوگل پلی موزیک 320 کیلیوبایت در ثانیه است در حالی که این میزان برای سرویس اپل 256 است.
  • در وصرت عدم یافتن آهنگ های خاص و قدیمی در گوگل پلی موزیک، شما امکان آپلود آن ها تا حجم 50000 تعداد آهنگ را در این سرویس دارا می باشد.
  • برنامه گوگل پلی موزیک برای iOS عرضه شده است در خالی که زمان مشخصی برای ارائه نسخه آندروید اپل موزیک وجود ندارد.
نظرات
    ارسال نظر