اضافه کردن کلید های میانبر و حافظه متنی توسط برنامه Inputting Plus برای آندروید

اضافه کردن کلید های میانبر و حافظه متنی توسط برنامه Inputting Plus برای آندروید

اگر شما از کسانی هستید که روزانه با تایپ متون سر و کار دارید احتمالا تاکنون چندین میانبر صفحه کلید را برای خود کشف نموده و یاد گرفته اید. این میانبرهای صفحه کلید سرعت شما را در تایپ و تصحیح متون بالا می برند. اما وقتی بوسیله تبلت یا گوشی هوشمند آندرویدی تایپ می کنیم، چگونه از میانبرها استفاده کنیم؟

این امکان را برنامه Inputting Plus که به تازگی برای آندروید عرضه شده است فراهم می کند، پس از نصب این برنامه شما هنگام تایپ در برنامه های مختلف یک حباب را مشاهده خواهید کرد که امکاناتی همچون Undo، Redo، پیداکردن و جایگزین کردن، Insert، ClipBoard و سایر امکانات تایپی را برای شما تنها با چند کلیک، فراهم می کند. به علت محدودیت ها آندروید، استفاده از این امکانات در برنامه های تحت وب گوگل مانند مرورگر کروم، امکان پذیر نیست.

این برنامه دارای یک نسخه حرفه ای یا Pro نیز می باشد که یم دلار قیمت دارد و مزیت آن گنجاندن لیست بلند تری از متون تایپ شده در حافظه گوشی هوشمند به صورت یک خط زمانی است، تا هنگام بروز مشکلاتی که باعث بسته شدن برنامه های می شوند، شما بتوانید متون قدیمی تر از دسته رفته را نیز بدون تایپ مجدد، زنده کنید.

 

نظرات
    ارسال نظر