Loading...

جایگزینی رمز عبور با سلفی توسط شرکت مستر کارد

550 بازدید 0 نظر
جایگزینی رمز عبور با سلفی توسط شرکت مستر کارد

شرکت Master Card، کمپانی تولید حساب ها و کارت های اعتباری مشهور، تصمیم گرفته که آینده حفاظت پرداخت های آنلاین را متحول کند. برای این کار، این کمپانی از این پس یک سرویس را به همراه برنامه مخصوص خود معرفی و عرضه خواهد نمود، که در آن از قابلیت تشخیص چهره به جای رمز عبور برای پرداخت های آنلاین استفاده خواهد شد.

برای انجام این کار کاربران مسترکارد تنها کافی است برنامه مخصوص را دانلود کرده و بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنند و پس از طی مراحل ثبت نام، در قسمت CheckOut، آنها می توانند تشخیص چهره را برای اتمام فرایند خرید انتخاب کنند. برای تکمیل فرایند خرید کافی است کاربر تنها یک سلفی در حال چشمک زدن از خود بیندازد و نرم افزار آن را منظبق با نسخه اولیه تشخیص دهد. چشمک به این خاطر است که دزدان نتوانند با نشان دادن عکس افراد، این برنامه را گمراه سازند. هم چنین در این برنامه امکان ارائه پسورد برای مواقعی که امکان گرفتن سلفی وجود ندارد، گنجانده شده است.

همه گیر شدن و کارامد بودن این سرویس جدید هنوز دارای اطمینان صد در صدی نیست، چرا که گوگل از این امکان برای افزایش حفاظت گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده نمود اما از آن زمان تاکنون گزارش های زیادی مبنی بر خطای این تکنولوژی دریافت شده است.

برچسب ها: android، Google، سلفی، Selfie، تشخیص چهره، Face Recongnition، مستر کارد

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    78,000 تومان
  • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    720,000 599,000 تومان