SBK15 بازی فوق العاده مسابقات موتورسیکلت برای آندروید

SBK15 بازی فوق العاده مسابقات موتورسیکلت برای آندروید

در حالی که هزاران بازی مسابقات اتومبیل و موتورسیکلت رانی برای آندروید تولید و عرضه شده است، هیچ کدام از آن ها به دنبال عرضه تجربه ای مشابه با واقعیت مانند بازی SBK15 نیستند. نسخه قبلی این بازی، SBK14 که سال گذشته ارائه شد، تجربه بازی در محیط دارای گرافیک قوی و سه بعدی کنسول های بازی را برای آندروید به ارمغان آورد.

هم اکنون استدیو سازنده این بازی یعنی Digital Tales S.r.l نسخه جدید این بازی را ارائه نموده است که به علت استقبال بی نظیر از نسخه قبل، انتظارات برای آن بالا رفته است. این نسخه نیز همین کیفیت و گرافیک نسخه عرضه شده برای کنسول های بازی را برای آندروید ارائه کرده است. در این نسخه نیز همانند نسخه پیشین بازکینان تجربه نزدیک به واقعیت راندن موتورسیکلت و انتخاب نوع دلخواه آن را خواهند داشت. راندن موتورسیکلت در این باز بنا به بازخوردهای گرفته شده از کاربران، روان تر شده و برخی از برندهای مشهور موتور مانند کاوازاکی، هوندا، دوکاتی و ... نیز به این بازی اضافه شده اند.

هم چنین امکان رقابت با قهمرمانان این رشته در مراحل مختلف، مسیرهای جدید، 24 راکب جدید در قابل 14 تیم مسابقه، 3 حالت بازی قهرمانی، راندن سریع و محدودیت زمانی و ... نیز در این نسخه جدید گنجانده شده است.

 

 

نظرات
    ارسال نظر