Loading...

پرداخت الکترونیک تنها با چرخاندن مچ

462 بازدید 0 نظر
پرداخت الکترونیک تنها با چرخاندن مچ

Apple Pay وارد بریتانیا شده است اما اگر کسانی مایل به استفاده از این سرویس بدون نیاز به تماس پرداخت الکترونیک نباشند، شرکت Barclays یک راه دوم را پیش روی آن ها نهاده است. این راه حل دوم bPay نام گرفته است و برای استفاده از آن به یک دستبند، جاسوییچی و یک برچسب نیاز است. این برچسب دارای سنسور مورد نیاز برای ارتباط برقرار کردن با سرور این شرکت و تکمیل فرایند خرید الکترونیک می باشد.

برای انجام خرید به این شیوه کافی است فرد مچ دست خود را در برابر یک ترمینال حمایت کننده این تکنولوژی تکان داده، و یا با جاسوییچی به آن ضربه بزند و یا دستگاه دارای برچسب فوق را به آن نزدیک کند. عملیات خرید به این شیوه بدون نیاز به وارد کردن کد پین و یا خواندن اسم خود، انجام می شود. برچسب مذکور را می توان بر روی هر گوشی هوشمندی چسباند و با وجود آن دیگر الزامی به داشتن گوشی های هوشمند دارای تکنولوژی NFC مانند آیفون 6 و یا Galaxy S6 سامسونگ نیست. Barclays از زمان ورود طرح پرداخت اپل به بریتانیا از آن حمایت نکرد و روش خود را ارائه نمود.

برای استفاده از bPay باید حتما به حساب مخصوص این تکنولوژی پول وایز نمود و می توان از طریق برنامه مربوطه برای آن محدودیت هایی را در نظر گرفت تا تمامی پول ها خرج نشوند!


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان