Loading...

دولت روسیه با انداختن "عکس های سلفی کشنده" در این کشور مبارزه خواهد کرد

322 بازدید 0 نظر
دولت روسیه با انداختن "عکس های سلفی کشنده" در این کشور مبارزه خواهد کرد

افزایش میل همه گیر به انداختن عکس های سلفی متفاوت و در موقعیت های مهیج، تبدیل به امری با ریسک بالا، خطرناک و حتی کشنده در کشور روسیه شده است. دولت روسیه نیز به تازگی از اقدامات خطرناک و کشنده ای که مردم کشورش برای انداختن عکس های سلفی متفاوت انجام می دهند آگاه شده است، حتی آمار 10 کشته و بیش از 100 مجروح در اثر سوانح مربوط به تلاش برای انداختن عکس های سلفی، نیز موید این نکته است. این آمار مربوط به ابتدای سال 2015 میلادی تاکنون است.

بدین منظور دولت روسیه یک کمپین را برای مبارزه با این اعمال خطرناک و جلوگیری از تلفات بیشتر به راه انداخته است. در این کمپین و از طریق بروشور ها، به مردم هشدار داده می شود که برای انداختن عکس های سلفی، از اسلحه ها، حیوانات بزرگ و وحشی، آنتن های موجود بر روی پشت بام ها و سایر مواردی که ممکن است منجر به صدمه دیدن آن ها شوند، دوری کنند. بر طبق گزارش گاردین، این کمپین با انتشار خبر کشته شدن یک نوجوان حین تلاش برای انداختن عکس به همراه یک اسلحه که منجر به ترکیدن سرش شد، شروع به کار نموده است.

آموزش های به کار رفته در این کمپین و بروشور های آن می تواند سرمشقی برای سایر نقاظ جهان و قدمی برای استاندارد سازی این تب همه گیر، باشد.

 


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان