نسخه iOS صفحه کلید مجازی Flesky نیز منشتر شد

نسخه iOS صفحه کلید مجازی Flesky نیز منشتر شد

با انتشار نسخه iOS 8 که قابلیت پشتیبانی از صفحه کلیدهای مجازی ساخته شده توسط توسعه دهندگان نرم افزاری مستقل را داراست، همانطور که انتظار می رفت تعداد زیادی از برنامه های مربوط به این صفحه کلیدها وارد اپ استور برای دانلود و نصب توسط کاربران شدند.

تعداد زیادی از این صفحه کلید های مجازی مستقل، پیشتر برای آندروید منتشر شده و از آن ها استقبال هخوبی به عمل آمده بود و حال نسخه iOS خود را وارد اپ استور کرده بودند. در میان این برنامه ها، Flesky قرار دارد که در آندروید نیز یکی از مشهورترین و کارامدترین برنامه های صفحه کلید مجازی است. در ابتدای انتشار برای iOS این برنامه کمتر از یک دلار قیمت داشت که به تازگی در راستای یک توسعه و پیشرفت نرم افزاری، این برنامه مانند نسخه آندروید خود مجانی عرضه شده است. برای کسانی که این برنامه را پیشتر خریده بودند، Flesky تعداد 8 افزونه و تم نرم افزاری به همین قیمت را مجانی عرضه خواهد کرد.

در کنار مجانی شدن، نسخه جدید این برنامه از فایل های GIF به صورت پیشرفته تر پشتیبانی خواهد نمود و کاربران می توانند با استفاده از آن برای یکدیگر برچسب و یا همان Sticker بفرستند. هم چنین قابلیت جدید Highlight به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از هشتگ، به جستجوی فایل های GIF و برچسب های مرتبط با موضوع مدنظر خود و فرستادن آن ها بپردازند.

 

نظرات
    ارسال نظر