Loading...

مدیریت حالت خواب گوشی های آندرویدی با برنامه Hibernation Manager

410 بازدید 0 نظر
مدیریت حالت خواب گوشی های آندرویدی با برنامه Hibernation Manager

زمانی که صفحه نمایش گوشی هوشمند شما خودبخود خاموش شده و یا شما از طریق دکمه مخصوص آن را خاموش می کنید، گوشی شما آنقدر هوشمند است که بداند که پردازنده و فرآیندهای پشت زمینه برنامه ها باید به خوابی کوتاه بروند. آندروید دارای هیچ امکاناتی برای مدیریت این حالت به صورت فابریک نمی باشد و تابحال نخواسته است که کاربران خود را درگیر مسایل پیچیده و غیر ضروری این حالت برای کاهش چند درصدی مصرف باتری و یا فعالیت پردازنده بکند. اما از آن جا که یک سیستم عامل با منبع باز است، تقریبا کنترل هرچیزی در آن امکان پذیر است.

برای کنترل حالت خاموشی صفحه نمایش و یا حالت خواب آن، برنامه Hibernation Manager عرضه شده است که توسط آن شما می توانید تنظیم کنید که کدام یک از تنظیمات و یا قظعات گوشی شما در این حالت و با چه کیفیتی به خواب بروند و با روشن کردن مجدد صفحه نمایش توسط شما، برخیزند. در این برنامه امکان خواب پردازنده یا محدود کردن سرعت پردازنده تا حد کمترین فرکانس ممکن، خواب تنظیمات یا خواب وای فای، اینترنت خط، بلوتوث و یا پروسه های سینک کردن و خواب برنامه ها و یا توقف فعالیت های پشت زمینه آن ها هنگام حالت Hibernate، وجود دارد.

این برنامه دارای نسخه محدود رایگان و نسخه کامل با قیمت 1.90 دلار می باشد و برای کار با آن نیاز به روت کردن دستگاه اندرویدی وجود دارد.

 


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,510,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 570,000 تومان