Generate برنامه ای برای تبدیل صداهای پیرامون شما به افکت های تصویری هیجان انگیز

Generate برنامه ای برای تبدیل صداهای پیرامون شما به افکت های تصویری هیجان انگیز

چقدر می توانست باحال باشد اگر شما آزادی این را داشتید تا هر لحظه زندگی خود را تبدیل به یک ویدیو هیجان انگیز با افکت های تصویری جالب که با ریتم اطراف شما حرکت می کند، تبدیل کنید. این مسئله ممکن است دغدغه روزمره شما نباشد اما تقریبا در همین زمانی که ما قصد داریم برنامه Generate که این کار را انجام می دهد را به شما معرفی کنیم، این برنامه بسیار موفق بوده و تاکنون در گوگل پلی بیش از 500 هزار بار دانلود شده است.

جادویی که این برنامه انجام می دهد این است که این برنامه یک پیکر بندی از افکت های مخلوط شده و فیلتر ها را به صورت پیچیده ای پردازش نموده و آن را در ویدیویی که شما با استفاده از برنامه در حال ضیط آن هستید، مورد استفاده قرار می دهد. عملکرد آن بدین گنه است که هنگام ضبط ویدیو هرچیزی در اطراف شما کعه قابلیت انعکاس و تولید صدا را داشته باشد، صدای آن به صورت یک افکت تصویری جذاب به نمایش درآمده و ضبط خواهد شد. این برنامه دارای شبکه اجتماعی خاص خود نیز می باشد که در آن کاربران قادرند ویدیو های ضبط شده خود با این برنامه را به اشتراک بگذارند و ویدیوهای بقیه را نیز مشاهده کنند.

نسخه رایگان این برنامه دارای محدودیت ضبط ویدیو تا 15 ثانیه و فیلترهای محدود است. در حال حاضر تنها نسخه iOS این برنامه منتشر شده است.

 

نظرات
    ارسال نظر