Janus One یک گوشی کوچک، ساده، ارزان و شیک

Janus One یک گوشی کوچک، ساده، ارزان و شیک

چند ماه قبل خبر از ساخت یک گوشی ساده و دارای توانایی های اولیه تلفن های همراه منشتر شد که Light Phone نام داشت و توانست بودجه مدنظر خود را از طریق اعلان عمومی جمع کند، اما به نظر برخی برای قیمت 100 دلار زیادی ساده بود. به این افراد می توان گوشی جدیدتر Janus One را معرفی نمود، که هدف آن بنا به گفته کمپانی سازنده، "هوشمند کردن زندگی شما با روشی ساده" است.

این گوشی می تواند به عنوان یک شماره گیر مجزا به گوشی هوشمند شما متصل شود و یا مستقلا از آن به عنوان یک گوشی ساده استفاده کنید. بدنه این گوشی تام فلزی و طراحی ان بسیار شیک بوده و می توان به عنوان یک پشتیبانی باتری برای گوشی هوشمند شما، گام شمار و ... استفاده شود. این گوشی بنا بر ادعای سازنده تا 90 روز باتری نگه می دارد چرا که با توجه به سایز کوچکش، یک باتری 1500 میلی آمپر ساعتی درون خود دارد ، اندازه آن درست هم اندازه یک کارت اعتباری است، 5.5 میلی متر ضخامت دارد، دارای بلوتوث بوده و ضد آب است.

این گوشی تا 500 شماره را در خود ذخیره می کند، قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارد، در سه رنگ سیاه، سفید و طلایی عرضه می شود و قیمت آن تنها 69 دلار است.

 

نظرات
    ارسال نظر