Loading...

KinScreen برنامه ای برای خاموش و یا روشن نگه داشتن صفحه نمایش گوشی بسته به نیاز شما

573 بازدید 0 نظر
KinScreen برنامه ای برای خاموش و یا روشن نگه داشتن صفحه نمایش گوشی بسته به نیاز شما

اگر احساس می کنید که آندروید فاقد قابلیت مدیریت زمان خاموش نمودن خودکار صفحه نمایش گوشی بوده و یا در این زمینه ضعیف عمل می کند، بهتر است برنامه KinScreen را امتحان کنید. این برنامه در زمانی که شما واقعا احتیاج دارید مانند زمان مطالعه و یا حین فکر کردن برای زدن ضربه بعدی، صفحه نمایش گوشی شما را روشن نگه می دارید و سپس آن را خاموش خواهد کرد تا باتری کمتر مصرف شود.

برای رسیدن به این هدف، این برنامه از سنسورهای تشخیص حرکت و مجاورت گوشی هوشمند شما استفاده خواهد کرد. با استفاده از این سنسورها این برنامه حرکت های کوچک دست و انگشتان شما که به صورت ناآگاهانه و یا آگاهانه که هنگام فکر کردن برای زدن ضربه بر روی صفجه نمایش انجام می شوند را تشخیص خواهد داد و از این اطلاعات برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش گوشی شما استفاده خواهد کرد. زمانی که حرکات متوقف شوند این برنامه صفحه نمایش گوشی شما را خاموش خواهد نمود. هم چنین می توان برنامه را طوری تنظیم نمود که برخی از اوقات مانند زمانی که گوشی بر روی یک سطح لرزان قرار دارد، از حرکات برای روشن نگه داشتن گوشی صرفنظر کند. با استفاده از سنسور مجاورت، این برنامه ممکن است تا زمانی که صفحه نمایش گوشی شما با یک مانع مانند صورت شما به صورت کامل مواجه است، صفحه نمایش را خاموش نگه دارد که در این مواقع تکان دادن دست در جلوی این سنسور که در مجاورت دوربین جلو قرار دارد، صفحه نمایش شما را تا مدتی طولانی تر روشن نگه خواهد داشت.

این برنامه هم چنان هنگامی که شما گوشی تان را می چرخانید صفحه نمایش را روشن نموده و آن را تا مدتی خاموش نخواهد کرد. این برنامه سبک بوده و کمترین استفاده ممکن از پردازنده را خواهد داشت، زیرا زمانی که صفحه نمایش خاموش است این برنامه با سنسورها ارتباطی برقرار نخواهد کرد. این برنامه رایگان بوده و دارای پرداخت درون برنامه ای است.

 


ارسال نظر

پرفروش ترین ها

 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  720,000 570,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  369,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  210,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  1,780,000 تومان
 • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  120,000 89,000 تومان