عرضه تبلت ضد ضربه و مقاوم Latitude 12 توسط Dell

عرضه تبلت ضد ضربه و مقاوم Latitude 12 توسط Dell

اکثر تحلیل گران و متخخصان عرصه تکنولوژی و IT معتقدند که عرضه و فروش تبلت ها در جهان به نقطه عطف خود رسیده و به زودی شاهد افت این روند فعلی خواهیم بود و تبلت کمتری تولید خواهد شد. در نظر داشتن تبلت به عنوان یکی از حالت های دستگاه های هوشمند توسط اکثر کمپانی های بزرگ و عرضه سالانه چند مدل جدید توسط هر کمپانی، خلاف این امر را ثابت می کند. تبلت ضد ضربه Latitude 12 کمپانی Dell که به تازگی عرضه شده خود گواهی بر این مدعاست و این امر را روشن می سازد که برخی کمپانی ها حتی به فکز ایجاد نوآوری و رقابت در این عرصه نیز می باشند.

بنا به گفته کمپای سازنده این تبلت مخصوص افرادی است که می خواهند در یک محیط خشن از آن بهره بگیرند. این تبلت دارای یک صفحه نمایش 11.6 اینچی با وضوح 1366 در 768 پیکسل می باشد که منجر به یک تراکم پیکسل پایین شده است، اما قطعا چنین تبلتی برای کارهای گرافیکی سنگین و یا دیدن فیلم های سینمایی با آخرین کیفیت ممکن نیست. این تبلت از طریق لمس با دستکش نیز کار خواهد کرد و در زیر آفتاب سوزان نیز کارایی خواهد داشت. این تبلت در برابر هر چیزی که به سمت ان پرتاب شود مانند ذرات مایعات، گرد و غبار، شن و ماسه و سقوط اجسام از ارتفاع 4 پایی بر روی آن مقاومت کرده و در دماهایی منهای 20 درجه فارنهایت تا 145 درجه، کارایی خواهد داشت. این تبلت بنا به گفته دل مخصوص استفاده نظامی، کارهای صنعتی، ماجراجویان و جهانگردان است.

این تبلت دارای پردازنده اینتل Core-X از سری Broadwell می باشدو 512 گیگابایت حافظه SSD و ویندوز 8.1 دارد. باتری این تبلت دارای عمری برابر با 12 ساعت است و لوازم جانبی مختلفی چون صفحه کلید و پایه مخصوص نصب بر روی سطوح مختلف و خودروها، برای آن عرضه خواهد شد. این تبلت قیمتی حدود 3000 دلار خواهد داشت.

 

نظرات
    ارسال نظر