Loading...

مرد آمریکایی با گرفتن عکس سلفی با یک مار، نزدیک بود خود را به کشتن دهد!

478 بازدید 0 نظر
مرد آمریکایی با گرفتن عکس سلفی با یک مار، نزدیک بود خود را به کشتن دهد!

در حال حاضر جنون گرفتن عکس سلفی کم کم در حال همه گیر شدن است و یکی از عوامل آن، اختراع مونوپاد یا چوب نگه دارنده سلفی بوده است. از عوامل دیگر می توان به ساخت گوشی های هوشمند با محوریت عکس سلفی و دوربین های جلوی قدرتمند تا 13 مگاپیکسل با فلاش و گزینه های رتوش اشاره نمود. یکی از موارد افزایش هیجان به این گونه عکس ها، پیدا کردن کسی یا چیزی است که بتوان با آن عکس سلفی انداخت.

یکی از این چیزها، می توانند حیوانات باشند، که البته هر حیوانی مناسب انداختن عکس سلفی با شما نیست، مانند مار زنگی که البته مردی از شهر سان دیه گو آمریکا چندی پیش سعی کرد با آن عکس سلفی بگیرد. این مرد این مار سمی را یک سال قبل در یکی از سفرهای خود به حیات وحش پیدا کرد و تصمیم گرفت تا آن را به عنوان حیوان خانگی نگه داری کند و مانند هر روز معمولی دیگری، سعی کرد تا با این حیوان خانگی خود عکس سلفی بگیرد. این امر در دفعه آخر به تزریق کامل سم حیوان به درون رگ های این مرد و ورود با عجله اش به بیمارستان انجامید. پزشکان بیمارستان مجبور به استفاده تمام پادزهر موجود در دو بیمارستان اطراف برای خنثی نمود اثر زهر این مار شدند.

این مرد حیوان خانگی خود را پس از این رویداد در طبیعت رها کرد. وی ممکن است آخرین عکس خاطره انگیز از این مار را هم اکنون نداشته باشد اما هزینه 153 هزاردلاری بیمارستان تا مدت ها این مار را در خاطرش نگه خواهد داشت.

برچسب ها: مار سمی

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان