Loading...

احتمال اجبار بلک بری به توقف تولید گوشی

577 بازدید 0 نظر
احتمال اجبار بلک بری به توقف تولید گوشی

در سالیان گذشته کمپانی بلک بری یک از نام های قدرتمند و اصلی در صنعت موبایل بود و این قدرت حتی در اوایل دوره همه گیر شدن گوشی های هوشمند هم چنان به قدرت خود باقی بود. در حال حاضر اما این کمپانی شهرت، محبوبیت و فروش سابق خود را از دست داده است. در کنار تلاش های فراوان این کمپانی برای بازگشت به دوره طلایی سابق مانند تولید گوشی با سیستم عامل آندروید، احتمالا در اینده نزدیک این کمپانی مجبور به توقف تولید گوشی های هوشمند به دلیل مشکلات مالی خواهد شد.

بلک بری این روزها شرایط سختی را از سر می گذارند و هر بار که با مدل های جدید قصد بازگشت به بازار را می کند، با مشکلات مالی و احتمال تاثیر عدم موفقیت این مدل ها بر روی ظرایط اقتصادی اش، دست و پنجه نرم می کند. جان چن، مدیریت جدید این کمپانی که از زمان پیوستن وی فروش این کمپانی کاهش چشمگیری داشته و تلاش های وی نیز موثر نبوده است، اعلام داشته که در صورت باقی ماندن شرایط به مدت طولانی به شیوه فعلی، تولید گوشی های هشومند دیگر برای کمپانی بلک بری مقرون به صرفه نخواهد بود.

در سه ماهه گذشته این کمپانی از راه فروش گوشی های هوشمند خود 263 میلیون دلار در آمد داشت که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 31 درصد کاهش داشته است. پس از عدم فروش بالای گوشی هایی چون پاسپورت، بلک بری در نظر دارد با عرضه گوشی های ارزانتر و آندرویدی Venice و Prague، فروش خود را بالا ببرد.

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان