مشخصات احتمالی آیپد ایر 3 و آیپد مینی 4 اپل لو رفت

مشخصات احتمالی آیپد ایر 3 و آیپد مینی 4 اپل لو رفت

در حال حاضر خبری مبنی بر کاهش فروش و محبوبیت آیپد های اپل وجود ندارد. اما اگر شایعات درست باشند، اپل با عرضه چند مدل جدید تبلت در پاییز سال جاری، تغییری اساسی در میزان فروش آیپدها ایجاد خواهد نمود. پیشتر شایعاتی در مورد مشخصات و زمان عرضه یک نوع آیپد جدید با صفحه نمایش 12.9 اینچی با نام iPad Pro منتشر شده است که احتمالا تا پایان سال جاری وارد بازار خواهد شد.

به تازگی اما اخبار از کشور ژاپن منشتر شده که در مورد مشخصات و زمان عرضه احتمالی آیپد ایر و آیپد مینی جدید اپل می باشد که احتمالا این دو مدل نیز تا پایان سال جاری وارد بازار خواهند شد. در اکتبر 2014 اپل دنیای فناوری را با عرضه آیپئ مینی 3 شوکه کرد، چرا که تنها تفاوت این تبلت با آیپد مینی 2، تنها اضافه شدن اسکنر اثر انگشت بود. شایعات جدید اما ادعا می کنند که این تبلت جدید یعنی آیپد مینی 4 احتمالا دارای مشخصات بروز شده مانند دوربین 8 مگاپیکسلی، ضخامت کمتر و صفحه نمایش با کارکرد بهتر در زیر تابش مستقیم نور آفتاب می باشد.

شایعات هم چنین حاکی از این امر است که آیپد ایر 3 یا در انتهای سال و یا در اوایل سال آینده میلادی عرضه می شود و دارای تغییراتی اندک نسبت به مدل قبلی مانند تغییر چیپست آن، می باشد.

نظرات
    ارسال نظر