Loading...

ساخت هلیکوپترهای کوچک با قابلیت عکس برداری سلفی توسط سامسونگ

572 بازدید 0 نظر
ساخت هلیکوپترهای کوچک با قابلیت عکس برداری سلفی توسط سامسونگ

سامسونگ ممکن است در سال جاری میلادی تعداد کمتری گوشی هوشمند به نسبت دوره های قبل وارد بازار کند که یکی از دلایل آن می تواند عزم این کمپانی در کسب سود بیشتر و کاهش هزینه ها باشد. اما یک تئوری دیگر که از برخی شایعات نشات می گیرد این است که این کمپانی قصد دارد تا پس انداز خود را صرف ساختن دستگاه های جدید مانند یک هلی کوپتر 4 وجهی کوچک با قابلیت عکس برداری سلفی بکند.

این خبر را سایت Sammobile که اخبار مربوط به محصولات سامسونگ را منتشر می کند منتشر کرده و تشریح کرده که اسم پروژه ساخت این هلی کوپتر، Selfie Camera Drone می باشد. اگر این اخبار و شایعات صحت داشته باشد، احتمالا کمپانی سامسونگ به دنبال ساختن دستگاهی کارامد، شیک، کوچک، سبک، قابل حمل، سریع و دارای کاربری آسان برای انداختن عکس های خودگرفت و یا سلفی می باشد. این دستگاه پرنده احتمالا انتخابی بی نفص برای خوره های سلفی که می خواهند دستشان در عکس مشخص نباشد و به دنبال عکس سلفی بی نقص هستند، می باشد. یکی از پیش بینی ها در مورد این دستگاه، احتمالا ممنوع شدن استفاده از آن در برخی اماکن عمومی مانند مونوپادها به علت امنیت پایین و همه گیر شدن بیش از حد آن، می باشد.

سامسونگ اولین سازنده چنین دستگاهی نیست و پیش از این دستگاه هایی چون Lily Camera ساخته شده که اتوماتیک بوده و از فناوری تشخیص چهره کامپیوتری و جی پی اس برای پرواز و انداختن سلفی از شخص مورد نظر استفاده می کند. این دستگاه البته هنوز به مرحله تولید عمده و تجاری نرسیده است.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان