Loading...

قابلیت جدید فیسبوک برای مشاهده امواج برنامه های زنده

399 بازدید 0 نظر
قابلیت جدید فیسبوک برای مشاهده امواج برنامه های زنده

شبکه اجتماعی فیسبوک با شروع جشنواره موسیقی Lollapalooza شروع به پخش ویدیو ها و عکس ها به صورت زنده از این جشنواره نموده است. این شبکه اجتماعی مانند برنامه پیام رسان Snapchat که دارای قابلیتی با نام Our Stories می باشد، اقدام به پحخش این ویدیوها و عکس ها نموده است. قابلیت مذکور در اسنپ چت، به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوها و عکس های منشتر شده از برنامه های زنده توسط تمامی کاربران این برنامه را، مشاهده کنند. توییتر نیز به تازگی اعلام نموده است که به زودی یک قابلیت جدید را با نام پروژه Lighning تا انتهای سال جاری میلادی معرفی خواهد نمود، که قابلیتی مشابه با قابلیت Our Stories اسنپ چت است و کاربران با زدن یک دکمه در صفحه اصلی توییتر خود، می توانند ویدیوهای زنده ارسالی تمامی کاربران توییتر را مشاهده کنند.

فیسبوک اما اعلام نموده است که قابلیت جدید این شبکه اجتماعی در مورد دیدن ویدیوهای ارسالی دوستان از برنامه های زندهف در قسمت Place Tips در صفحه اصلی قرار خواهد گرفت، جایی که پیشتر کاربران می توانستند از آنجا اطلاعاتی را در مورد مکان احتمالی و فعلی دوستانشان کسب کنند. این قابلیت فیسبوک اما با دو قابلیت مذکور اسنپ چت و توییتر که در بالا ذکر شد متفاوت است، چرا که در فیسبوک کاربران تنها قادر به دیدن ویدیوهای زنده ارسالی دوستانشان هستند، نه ویدیوهای ارسال سده توسط تمامی کاربران فیسبوک.

برچسب ها: فیسبوک، Facebook، Twitter، توییتر، Streaming، Live events، Videos، Snap Chat، اسنپ چت، ویدیو های زنده، برنامه زنده

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    720,000 599,000 تومان
  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    78,000 تومان