Loading...

Nvidia تعدادی از تبلت های خود را جمع آوری خواهد نمود

545 بازدید 0 نظر
Nvidia تعدادی از تبلت های خود را جمع آوری خواهد نمود

کمپانی Nividia به تازگی اعلانی رسمی را منتشر کرده که در آن اعلام شده این کمپانی به صورت داوطلبانه تبلت های Shield خودکه در 12 ماه گذشته به فروش رفته اند را به علت مسایل مرتبط با ایمنی، جمع آوری خواهد نمود. به تازگی مشکلی در این تبلت ها کشف شده ایت که می تواند منجر به داغ شدن بیش از حد و حتی آتش سوزی شود، بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکلات جانبی و عواقب امر، این کمپانی تصمیم به جمع آوری این تبلت ها و جایگیزن کردن آن ها گرفته است.

از کاربران دارای این تبلت خواسته شده که برای فهمیدن این نکته که تبلت آن ها باید تعویض شود یا خیر، کافی است اطمینان حاصل کنند که تبلت آن ها به آخرین نسخه نرم افزار اصلی به روز رسانی شده باشد که این نکته را از قسمت Settings > About tablet > System Updates میتوانند بفهمند. سپس باید به قسمت Settings > About tablet > Status بروند و متن ریز زیر قسمت نوع باتری را چک کنند، اگر نوع باتری Y01 ذکر شده باشد، باید دست از استفاده از تبلت کشیده و فرم درخواست تعویض را برای آن پر کنند.

البته تمامی دارندگان تبلتی که تبلت آن ها باید تعویض شود یک پیام هشدار حاوی شماره سریال دستگاه و لینکی به سایت Nvidia برای تعویض تبلت دریافت خواهند نمود. هم چنین این کمپانی اعلام نموده که تمامی تبلت های مشکل دار را در آینده نزدیک از کار خواهد انداخت و بدین ترتیب تمامی اطلاعات روی آن از بین خواهد رفت، پس دارندگان این تبلت ها بهتر است هرچه زودتر یک بک آپ از اطلاعات خود تهیه کنند.

 


ارسال نظر

پرفروش ترین ها

 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  720,000 570,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  369,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  210,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  1,780,000 تومان
 • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  120,000 89,000 تومان