Loading...

Nextbit و Cyanogen یک گوشی هوشمند متفاوت عرضه خواهند نمود

344 بازدید 0 نظر
Nextbit و Cyanogen یک گوشی هوشمند متفاوت عرضه خواهند نمود

در ماه آگوست سال گذشته خبری مبنی بر این که دو کمپانی Cyanogen و Nextbit یک گوشی هوشمند را مشترکا ساخته و عرضه خواهند نمود، منتشر شد. در این برهه زمانی که این گوشی در مراحل ساخت خود قرار دارد، سوالات در این مورد که یان گوشی دارای چه مشخصاتی خواهد بود و چگونه است، افزایش یافته است. کمپانی nextbit از کارکنان سابق اچ تی سی و خود سیانوژن تشکیل شده است.

مدیر ارشد این کمپانی که از کارکنان سابق و پایه گذاران سیانوژن است اعلام نموده که این گوشی محصول مشترک، دارای سیستم عامل سیانوژن مبتنی بر آندروید می باشد، در حالی که از دانش وسیع کمپانی نکست بیت در زمینه فن آوری های Cloud و سیستم های ذخیره الطلاعات مجازی نیز استفاده خواهد شد. بریخ از مشخصات این گوشی بر پایه و اساس این فن آوری کار خواهد کرد، برای مثال کاربران قدر خواهند بود برنامه ها و اطلاعات مربوط به آن ها را از گوشی خود به گوشی ها دیگر با استفاده از فن آوری مدکور و برنامه مخصوص نصب شده بر روی کامپیوترشان، انتقال دهند.

قیمت این گوشی نزدیک به قیمت گوشی هایی چون OnePlus2 و Motorola Moto Style خواهد بود، که هر دو پرچمدار بوده اما قیمت آن ها بین 300 تا 400 دلار از سایر گوشی های پرچمدار پایین تر است.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان