Loading...

مردی که گوشی آیفون وی توسط مرغ ها تخریب شده بود، یک گوشی آیفون 6 رایگان دریافت نمود

308 بازدید 0 نظر
مردی که گوشی آیفون وی توسط مرغ ها تخریب شده بود، یک گوشی آیفون 6 رایگان دریافت نمود

جایزه James Dyson جایزه ای است دارای شاخه های مختلف که هر شاخه دارای مموضوعی متفاوت است و در آن موضوع خاص، به متقاضیان و یا افرادی که کاندید شده اند جایزه اعطا می گردد. این جایزه مبتنی بر دنیای آی تی و گوشی هاش هوشمند است و داوران آن در این حوزه ها به قضاوت می پردازند. یکی از بخش های جالی این جایزه، فراخوان گوشی شکسته من بود که با هشتگ #Brokemyphone مشهور شده و متقاضیان ویدیو و عکس ها از گوشی های شسکته خود را با این هشتگ در فضای مجازی آپدیت می کردند.

پس از بررسی این ویدیوها، به جالب ترین داستان در مورد نحوه شکسته شدن گوشی جایزه ای معادل مدل نو و به روز گوشی شکسته شده، تعلق گرفت. این جایزه امسال به گلن واتسون رسید، مردی که گوشی وی توسط مرغ و خروس هایش شکسته شد. وی داستانش را بدین شیوه تعریف نموده بود که وی گوشی iPhone 4s خود را بر روی یک صندلی در وسط باغ خود رها می کند و به درون خانه باز می گردد. پس از مراجعه برای برداشتن گوشی مشاهده می کند که گوشی روی زمین افتاده و مرغ ها و خروس وی مشغول نوک زدن به آن هستند.

وی یک پروش دهنده پاره وقت مرغ و خروس است و به جای گوشی شکسته شده خود، یک آیفون 6 با بدنه از جنس طلا و جاوهرات سواروفسکی 3200 پوندی دریافت نمود.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان