برنامه Tearaway unfolded تجربه زندگی را به پلی استیشن 4 خواهد آورد

برنامه Tearaway unfolded تجربه زندگی را به پلی استیشن 4 خواهد آورد

وقتی برنامه Tearaway unfolded برای پلی استیشن 4 عرضه و معرفی شد سوالات زیادی در مورد نحوه کاربرد آن در این پلتفرم و کنسول به وجود آمد. سوالاتی مانند این که چگونه یک بازی طراحی شده برای کنسول پلی استیشن ویتا، یک کنسول مبتنی بر صفحه لمسی و تاچ اسکرین می تواند با یک کنسول سنتی سازگاری داشته باشد و یا این که کاردستی های کاغذی خلاقانه بدون یک دوربین باقابلیت جابجایی چگونه می توانند ساخته شوند و وجود داشته باشند.

به نظر می رسد سونی به همه این سوال های فکر کرده است و در کنار بازی مربوطه، برنامه جامع Tearaway Unfolded را نیز برای گوشی های هوشمند عرضه نموده است.

این بدین معنی است که این برنامه جامع بر روی گوشی هوشمند و یا تبلتی که قابلیت سینک شدن با و اتصال به پلی استیشن 4 را دارد نصب شده و به بازیکن دوم و یا بازیکن اصلی اجازه می دهد تا با استفاده از صفحه لمسی، کاردستی های خلاقانه کاغذی را مجددا بسازد. این کاردستی های کاغذی می تواند مستقیما به بازی فرستاده شود، ان هم در حالی که بازیکن اول در حال بازی است. بازیکن دوم می توان با استفاده از دوبین و عکاسی از محیط اطراف، اشیای موجود در محیط را هنگام بازی به سمت بازیکن اول پرتاب کند و یا برای وی هنگام بازی سلفی های وحشتناک بفرستد. هم چنین می توان با استفاده از دوربین گوشی و عکاسی توسط آن، از عکس های گرفتته شده در بازی به عنوان دکور و یا تابلو نیز استفاده نمود.

این قابلیت جدید از 8 سپتامبر بر روی پلی استیشن آماده خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر