گوشی جدید سری Honor هواوی با دوربین کشویی

گوشی جدید سری Honor هواوی با دوربین کشویی

کمپانی هواوی در حال حاضر در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند دیگر از سری Honor خود می باشد. این کمپانی به تازگی گوشی های Honor 7 و Honor 4A را از این سری وارد بازار نموده است. اما این گوشی جدید از سری Honor دارای یک نوع قابلیت جالب می باشد و آن هم کشویی بودن قطعه دوربین اصلی آن است.

هر دو دوربین این گوشی در کنار یکدیگر بر روی یک قطعه قرار دارد و کاربر می تواند در هر زمانی با دوربین اصلی آن عکاسی کند، اما برای گرفتن عکس سلفی و یا عکاسی با دوربین جلو، کاربر بایستی قطعه دوربی را بالا بکشد تا دوربین جلو ظاهر شود. این کار به صورت دستی انجام نمی شود و هواوی یک دکمه مجزا را برای بالا کشیدن این قطعه، قرار داده است. این دکمه در سمت چپ گوشی قرار دارد. این قابلیت باعث می شود که کناره بالایی صفحه نمایش تا جای ممکن باریک شود و این امر خود باریک شدن و ظریف تر شدن گوشی را به دنبال خواهد داشت، ضمن این که هر دو دوربین دارای فلاش دوبل LED بوده و اسکنر اثر انگشت گوشی نیز درست در قسمت زیرین دکمه بالا برنده آن ها قرار دارد.

این گوشی هنوز فاقد نام است اما چیزی که مشخص است این است که مانند سایر گوشی های این سری، دو سیم کارته بوده و دارای چیپست kirin خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر