عرضه هارد 2 ترابایتی توسط سیگیت برای Xbox

عرضه هارد 2 ترابایتی توسط سیگیت برای Xbox

در حال حاضر بیشتر مشتریان بازی های مورد نیاز خود برای کنسول بازی ایکس باکس خود را به صورت دیجیتالی خریداری می کنند و نه به صورت دیسک. اما یکی از مشکلات جدید در این زمینه این است که بازی های جدید عرضه شده، روز به روز نیاز به حجم هارد بیشتری برای نصب و اجرا پیدا می کنند. با عرضه بازی هایی چون GTA V که نیاز 42 گیگابایت فضای خالی و Halo جدید که نیاز به 65 گیگابایت فضای خالی هارد دارند، به نظر می رسد که ایکس باکس دارای حافظه داخلی یک ترابایتی که به تازگی عرضه شده نیز کافی نباشد.

در صورت نیاز به نصب بازی های بیشتر و پر شدن فضای هارد داخلی کنسول، کاربران چه می توانند بکنند؟ احتمالا خرید یک کنسول دیگر قطعا جز گزینه ها نیست. یکی از راه حل های جدید عرضه شده، هارد اکسترنال 2 ترابایتی مخصوص ایکس باکس شرکت سیگیت است. این هارد برای هر دو مدل عرضه شده ایکس باکس یعنی 360 و One، کاربرد دارد. یکی از مدیران ارشد مایکروسافت اعلام نموده که به علت عرضه بازی های هیجان انگیز جدید در تعطیلات پیش رو و پس از آن، کاربران ایکس باکس نیاز به فضای هارد بیشتر پیدا می کردند که مایکروسافت با همکاری سیگیت، راه خلی را برای حل این معضل پیدا کرده است. این هارد اکسترنال در دو رنگ سبز و مشکی عرضه خواهد شد تا کاملا با کنسول ایکس باکس شما ست باشد.

این هارد دارای اتصال USB 3.0 بوده و به قدری سبک و باریک است که به راحتی می توان آن را در جیب خود جابجا نمود. این هارد نیازی به آداپتور و اتصال مجزا به برق برای راه اندازی ندارد. قیمت این محصول احتمالا 110 دلار خواهد بود.

 

 

نظرات
    ارسال نظر