Loading...

Gallery Doctor برنامه ای برای سر و سامان دادن به گالری گوشی هوشمند شما

370 بازدید 0 نظر
Gallery Doctor برنامه ای برای سر و سامان دادن به گالری گوشی هوشمند شما

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند آرزو می کنند که ای کاش سر و سامان دادن به عکس های گالری گوشی هوشمندشان به اندازه گرفتن آن ها، کار مهیجی بود! در این صورت بیشتر گالری های عکس گوشی های هوشمند کاربران مختلف نموداری از بهم ریختگی، عکس های اضافه سیاه، تار و ... که اشغال کننده حافظه می باشند، نبود. در حالی که برنامه های گالری عکس پیش فرض آندروید و iOS در زمینه مرتب کردن محتویات خود به شما کمک زیادی نمی کنند، می توانید برای این کار از برنامه های تولید شده توسط توسعه دهندگان مستقل مانند Gallery Doctor استفاده کنید.

بنابه گفته سازندگان برنامه، محصول آن ها قادر است تا 2 گیگابایت عکس را در کمترین زمان ممکن مرتب، پاکسازی و دسته بندی کند. این برنامه بارسنگینی را از روی دوش شما بر میدارد و به جای بالا و پایین کردن تکی عکس ها، عکس ها را در تعداد بالا و دسته ها و ردیف های زیاد بریا شما به نمایش می گذارد تا به راحتی بین آن ها چیزی را که می خواهید پیدا کنید. این برنامه هم چنین دارای نمودار سلامت گالری و میزان ظرفیت باقیمانده حافظه دستگاه می باشد. این برنامه عکس های بد را با یافتن عکس هایی که تار شده اند و یا تاریک و بی کیفیت هستند را شناسایی می کند و به شما اجازه پا کردنشان را می دهد. هم چنین عکس های مشابه را یافته و کنار هم قرار می دهد تا بتوانید آن یکی که بهتر میدانید را نگه داشته و دیگری را پاک کنید.

در این برنامه کارها با سرعت انجام می شود، برای مثال می توانید با کشیدن عکس به راست آن را نگه دارید و با کشیدن در جهت مخالف، پاک کنید.

 


ارسال نظر

پرفروش ترین ها

 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch

  720,000 570,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  369,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  210,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi robot vacuum

  1,780,000 تومان
 • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  120,000 89,000 تومان