Gallery Doctor برنامه ای برای سر و سامان دادن به گالری گوشی هوشمند شما

Gallery Doctor برنامه ای برای سر و سامان دادن به گالری گوشی هوشمند شما

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند آرزو می کنند که ای کاش سر و سامان دادن به عکس های گالری گوشی هوشمندشان به اندازه گرفتن آن ها، کار مهیجی بود! در این صورت بیشتر گالری های عکس گوشی های هوشمند کاربران مختلف نموداری از بهم ریختگی، عکس های اضافه سیاه، تار و ... که اشغال کننده حافظه می باشند، نبود. در حالی که برنامه های گالری عکس پیش فرض آندروید و iOS در زمینه مرتب کردن محتویات خود به شما کمک زیادی نمی کنند، می توانید برای این کار از برنامه های تولید شده توسط توسعه دهندگان مستقل مانند Gallery Doctor استفاده کنید.

بنابه گفته سازندگان برنامه، محصول آن ها قادر است تا 2 گیگابایت عکس را در کمترین زمان ممکن مرتب، پاکسازی و دسته بندی کند. این برنامه بارسنگینی را از روی دوش شما بر میدارد و به جای بالا و پایین کردن تکی عکس ها، عکس ها را در تعداد بالا و دسته ها و ردیف های زیاد بریا شما به نمایش می گذارد تا به راحتی بین آن ها چیزی را که می خواهید پیدا کنید. این برنامه هم چنین دارای نمودار سلامت گالری و میزان ظرفیت باقیمانده حافظه دستگاه می باشد. این برنامه عکس های بد را با یافتن عکس هایی که تار شده اند و یا تاریک و بی کیفیت هستند را شناسایی می کند و به شما اجازه پا کردنشان را می دهد. هم چنین عکس های مشابه را یافته و کنار هم قرار می دهد تا بتوانید آن یکی که بهتر میدانید را نگه داشته و دیگری را پاک کنید.

در این برنامه کارها با سرعت انجام می شود، برای مثال می توانید با کشیدن عکس به راست آن را نگه دارید و با کشیدن در جهت مخالف، پاک کنید.

 

نظرات
    ارسال نظر