موتورولا و لنوو نیز در هند گوشی هوشمند تولید خواهند نمود

موتورولا و لنوو نیز در هند گوشی هوشمند تولید خواهند نمود

کمپانی های لنوو و موتورولا جز آخرین و جدیدترین کمپانی های سازنده گوشی های هوشمند هستند که به ساخت گوشی در کشور هند دست خواهند زد. پیش از این یکی از کمپانی های هندی تنها قطعات گوشی های این دو کمپانی را سرهم و اسمبل می کرد و این گوشی ها از این طریق وارد بازار این کشور می شدند اما پس از تولید مستقیم گوشی در این کشور توسط این دو کمپانی، احتمالا گوشی Moto E موتورولا و Note K3 لنوو اولین گوشی های هوشمندی خواهند بود که در هند تولید خواهند شد.

البته کمپانی موتورولا متعلق به لنوو می باشد و تنها این گوشی های از نظر برند و طراحی متفاوت هستند. این دو کمپانی برنامه دارند که در اولین سال، بیش از 6 میلیون دستگاه در هند تولید کنند. این دو کمپانی به کمپانی های دیگری مانند کمپانی چینی شائومی که دارای کارخانه مستقل در هند می باشند خواهند پیوست. شائومی در کشور هند با همکاری کمپانی بزرگی چون Foxconn که پیمانکار کمپانی های بزرگی چون نوکیا و اپل می باشد دست به تولید گوشی های هوشمند می زند. کمپانی های دیگری که در هند تولید گوشی می کنند شامل Oppo، Asus، Gionee و هواوی می باشند. بر اساس گزارشات واصله، مایکروسافت نیز با همکاری Foxconn به زودی به این کمپانی ها خواهد پیوست.

لنوو البته چندان در هند بیگانه نیست و در سال های اخیر در این کشور دست به تولید قطعات کامپیوتر نیز زده است. کشور هند در سال اخیر بیشترین رشد بازار گوشی های هوشمند را در جهان داشته است.

نظرات
    ارسال نظر