طریقه دستیابی به منوی مخفی تست گوشی های آندرویدی

طریقه دستیابی به منوی مخفی تست گوشی های آندرویدی

اکثر کاربران گوشی های هوشمند و به خصوص آندرویدی، از مشخصات گوشی خود به صورت کامل آگاهی دارند. هم چنین بایستی گفت که تا زمانی که گوشی نیازهای مورد انتظار کاربرش را برآورده می کند، نیازی به دانستن جزییات بیشتر نیست. اما شاید شما هم مثل برخی دیگر وقت آزاد بیشتری دارید و می خواهید در مورد گوشی هوشمند آندرویدی خود، از مشخصات بیشتری آگاه شوید و در مورد نرم جزییات نرم افزاری آن جزییات بیشتری به دست آورید.

تمامی گوشی های هوشمند دارای کدهای مخفی خاص خود هستند که با زدن آن ها، می توان به جزییات آن ها به صورت کامل دسترسی پیدا کرده و آن ها را مشاهده و برخی را تغییر داد. برخی از این مشخصات حتی بر روی جعبه و دتسورالعمل استفاده گوشی، درج نمی شوند. برای گوشی های آندرویدی کدی مخفی وجود دارد که با زدن آن می توان وارد منوی تست گوشی شد. این کد *#*#4636#*#* می باشد که باید به صورت کامل در قسمت تماس های گوشی وارد شود. پس از درج کارکتر آخر، منوی تست گوشی ناگهان ظاهر می شود که دارای بخش های مختلفی نظیر اطلاعات عمومی تلفن که شامل سریال نامبر و ...می باشد، اطلاعات مربوط به باتری نظیر ولتاژ، میزان سلامتی و دما، آمار استفاده نظیر برنامه هایی که اخیرا باز شده اند و پرحجم ترین آن ها و اطلاعات مربوط به وای فای گوشی می باشد.

باید در نظر داشت که این کد ممکن است بر روی برخی از گوشی های اندرویدی کار نکند و اگر از بخشی از این منو، یک قابلیت را غیر فعال کنید، ممکن است تغییری دایمی در گوشی و کاربری های آن ایجاد شود.

نظرات
    ارسال نظر