Loading...

گوشی های سونی، دارای بهترین عمر باتری

377 بازدید 0 نظر
گوشی های سونی، دارای بهترین عمر باتری

اگر به دنبال این هستید که عمر باتری گوشی هوشمند شما طولانی باشد و زود به زود نیاز به شارژ مجدد آن پیدا نکنید، یک گوشی هوشمند سونی بخرید. یک موسسه تحقیقاتی به تازگی مطالعاتی بر روی نحوه تغییر عمر باتری گوشی های هوشمند ساخت کمپانی های بزرگ از سال 2011 تاکنون انجام داده و نتایج را در غالب نمودارهایی منتشر نموده است.

آن جه از این گزارش می توان دریافت این است که سونی در میان سایر رقبا، بیشترین پیشرفت را داشته و از رده آخر در عمر باتری در سال 2011، به رده اول در سال 2015 رسیده است. بیشتر گوشی های هوشمند تولیدی این کمپانی هم اکنون دارای عمر باتری بیش از دو روز در صورت استفاده معمولی از گوشی هستند. رده بعدی در اختیار سامسونگ است که در سالیان اخیر بر روی حذف و تعدیل عوامل مصرف کننده شارژ گوشی های هوشمندش بسیار کار کرده است. هم چنین از این مطالعات می توان دریافت که هم زمان با بزرگ تر شدن سایز صفحه نمایش گوشی های هوشمند، عمر باتری آن ها نیز افزایش داشته است اما بین وضوح صفحه نمایش و عمر باتری در این دوره زمانی، همواره رابطه معکوس برقرار بوده است.

تنها شرکتی که در این میان در این دوره زمانی افت داشته است، اپل می باشد که به مرور زمان عمر باتری گوشی های آن علی رغم بزرگتر شدن ابعاد، کاهش یافته است.

برچسب ها: batrery Life، عمر باتری

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان