Loading...

برنامه جدید Mirrative : اشتراک گذاری همه چیز گوشی های هوشمند

527 بازدید 1 نظر
برنامه جدید Mirrative : اشتراک گذاری همه چیز گوشی های هوشمند

با استفاده از برنامه جدید Mirrative می توانید هر چیزی از گوشی هوشمند خود را به اشتراک بگذارید. این برنامه مخصوص گوشی های هوشمند آندرویدی است و با استفاده از آن نه تنها قادر به اشتراک گذاری فیلم و عکس هستید، بلکه می توانید از تمامی فعالیت های خود بر روی گوشی هوشمندتان ویدیو تهیه کرده و با دیگران آن ها را به اشتراک بگذارید. این برنامه می تواند رقیبی جدی برای شبکه ها و برنامه هایی چون یوتیوب، پریسکوپ، میرکت و ... باشد.

شما می توانید علاوه بر اشتراک گذاری فیلم فعالیتتان بر روی گوشی هوشمند خود، یک ویدیو و یا پخش زنده از خود و محیط اطرافتان که به وسیله دوربین های گوشی هوشمندتان ضبط می شود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و یا ترکیبی از این دو را بسازید. برای استفاده از این برنامه گوشی هوشمند شما باید دارای اندروید 5.0 به بالا بوده و دوستانتان برای مشاهده ویدیوهای شما باید دارای گوشی هشومند مجهز به آندروید 4.4 و بالاتر باشند.

شما در این برنامه تنها با چند ظربه می توانید به امکانات ذکر شده در بالا دست یابید و یا ویدیوهای گرفته شده از خودتان را به عنوان کامنت در زیر پست های دوستانتان قرار داده و هم چنین ویدیوهای آن ها را در کامنتهای خود مشاهده کنید.


نظرات
ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 535,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,490,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان