چگونگی غیر فعال کردن هشدار به روزرسانی برنامه ها در آندروید

چگونگی غیر فعال کردن هشدار به روزرسانی برنامه ها در آندروید

اگر شما دارای یک گوشی هوشمند و یا تبلت آندرویدی هستید و زیاد از هشدارهایی که چند وقت یک بار در نوار وضعیت گوشی تان در مورد به روزرسانی برخی برنامه ها دریافت می کنید راضی نیستید، بهتر است این متن را بخوانید. این هشدارها معمولا خبر از وجود به روزرسانی های جدید برای برنامه های نصب شده بر روی گوشی شما داده و تشمار را به نصب آن ها تشویق می کند و یا خبر از به روز شدن خودکار برخی از برنامه ها می دهند. این هشدارها، قابلیت غیر فعال شدند را دارند.

برای این کار کافی است تا برنامه فروشگاه گوگل پلی خود را پیدا کرده، آن را بازکنید. سپس در صفحه اصلی، در گوشه سمت چپ و بالا، دکمه منو را که به شکل سه خط زیر هم می باشد سافته و بزنید. در منوی باز شده، به تنظیمات یا Setting رفته که در آن دو عبارت Notify when app updates are available و Notify when apps are automatically updated را مشاهده خواهید نمود، با برداشتن تیک آن ها، دیگر هشداری در مورد وجود به روزرسانی های جدید و یا به روز شدن خودکار برخی برنامه ها، مشاهده نخواهید کرد.

این کار چند فایده دارد که شامل صرفه جویی در حجم اینترنت و مطالعه قابلت های جدید در به روزرسانی های جدید و سپس تصمیم گیری برای نصب آن ها می باشد.

نظرات
    ارسال نظر