Loading...

LockDown pro یک برنامه قفل گذاری سه لایه بر روی برنامه های آندرویدی

275 بازدید 0 نظر
LockDown pro یک برنامه قفل گذاری سه لایه بر روی برنامه های آندرویدی

به دنبال یک برنامه قفل گذاری حرفه ای بر روی برنامه های آندرویدی خود می گردید؟ بهتر است که برنامه به روز شده و دارای طراحی جذاب LockDown Pro را حتما امتحان کنید. این برنامه قادر است تا هر برنامه ای را قفل گذاری کند، چه برنامه پیامک رسانی فابریک خود گوشی باشد و چه برنامه هایی هم چون وایبر، که خود نصب می کنید. این برنامه هم چنین می تواند محتویاتی هم چون عکس و ویدیو را از گالری شما پنهان کرده و اجازه دسترسی دیگران را به آن ها نداده و از نصب برنامه های جدید و پاک کردن برنامه های فعلی توسط دیگران، جلوگیری کند.

این برنامه دارای یک طراحی و محیط کاربری جذاب و الهام گرفته از روش طراحی Material Design گوگل است. این برنامه دارای سه لایه قفل گذاری می باشد، که یکی از این لایه ها کد عبور، دیگری کشیدن طرح یا Pattern و سومی قفل محاسباتی یا calculator Lock است. این برنامه دارای قفل هوشمند نیز بوده که با فعال کردن آن، می توانید قفل ها را طوری تنظیم کنید که با رسیدن به محل زندگی تان یا شناسایی شبکه وای فای آن، خود به خود باز شوند. این برنامه هم چنین دارای یک قابلیت Observer بوده که از کسانی که قصد داشته اند به زور اطلاعات گوشی شما را مشاهده کنند، عکس و اطلاعات تهیه کرده و برای شما ایمیل می کند. یکی دیگر از قابلیت های جالب این برنامه، Fake Cover است که یک پیام خطای بسته شدن اجباری برنامه در صورت شناسایی دسترسی افراد ناشناس به یک برنامه خاص، جعل می نماید و از برنامه خارج می شود.

استفاده از این برنامه البته ریسک های خود را دارد که در صورت عدم به یاد سپردن درست کلمه های عبور و یا مشکلات فنی دیگر، ممکن است مجبور شوید برای همیشه با برخی اطلاعات و برنامه های خود خداحافظی کنید.

 

برچسب ها: آندروید، android، Application، برنامه، قفل گذاری، LockDown Pro، Lock

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    78,000 تومان
  • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    720,000 599,000 تومان