ال جی و تولید صفحات نمایش تاشو و خم شونده برای کمپانی های دیگر

ال جی و تولید صفحات نمایش تاشو و خم شونده برای کمپانی های دیگر

بر اساس گزارشی که به تازگی از کشور کره به دست رسیده است، کمپانی ال جی خود را برای تولید صفحات نمایش خم و تاشونده در مقیاس عمده، آماده می کند. این صفحات نمایش می توانند تا 100 هزاربار بدون این که آسیبی متوجه آن ها شود خم و یا تا شوند. بر خلاف سامسونگ که به دنبال تولید صفحات نمایش خم شونده برای استفاده در محصولات خود است، بر اساس این گزارش، ال جی این صفحات نمایش را برای یک کمپانی دیگر تولید خواهد نمود.

در این گزارش نام و برند شریک احتمالی ال جی ذکر نشده است اما اشاره شده که تولید این صفحات نمایش و همکاری این دو کمپانی در راستای موفقیت یک پروژه نرم افزاری بین المللی است که بتواند با محصولات برتر اپل و سامسونگ به خوبی رقابت کند. هم چنین در این گزارش ذکر شده که شریک ال جی دارای منابع مالی کافی می باشد، در حدی که ال جی هزینه های سرمایه گذاری خود را به صورت مجزا از هزینه تولید این صفحات نمایش، از آن دریافت خواهد نمود. بر اساس حدسیات، کمپانی مایکروسافت با توجه به عرضه قریب الوقوع دو گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود، عرضه ویندوز 10 و دارا بودن بزرگترین و توسعه یافته ترین بازار نرم افزاری در جهان، احتمالا شریک مذکور می باشد.

در گزارش مذکور ذکر شده است که شریک ال جی نمونه های تولیدی صفحات نمایش تا شو را از سامسونگ نیز دریافت نموده است اما ترجیح داده تا با ال جی به جای سامسونگ همکاری داشته باشد. بر اساس پیش بینی ها، صفحات نمایش تا شو و خم شونده تا سال 2020، حداقل 50 درصد بازار دستگاه های هوشمند را به خود اختصاص خواهند داد.

 

نظرات
    ارسال نظر