Loading...

امکان به اشتراک گذاری تجربه بازی های آندرویدی به وسیله بخش بازی گوگل پلی

335 بازدید 0 نظر
امکان به اشتراک گذاری تجربه بازی های آندرویدی به وسیله بخش بازی گوگل پلی

به نظر می رسد که کمپانی گوگل در زمنیه وارد شدن به عرصه به اشتراک گذاری و پخش تجارب بازی های آندرویدی توسط کاربران آن، بسیار جدی است. بخش بازی یوتیوب یا همان YouTube Gaming مدت زیادی نیست که عرضه شده و به تازگی اطلاعات بیشتری توسط گوگل در زمینه هایی هم چون چگونگی ضبط ویدیو از صفحه گوشی هنگام بازی کردن و پخش و به اشتراک گذاری آن با سایر کاربران، منتشر شده است.

به نظر می رسد که کار اصلی بر عهده بخش بازی های گوگل پلی یا همان Google Play Games است. پروسه از آن جا آغاز می شود که کاربر حین انجام یک بازی که عضو بازی های گوگل پلی است و اکانت خویش را در این برنامه حین بازی فعال کرده، می تواند با فشردن چند دکمه ساده و ضبط صدا و تصویر از مراحل بازی که خود مشغول انجام آن هاست یک ویدیو تهیه کرده و حتی می تواند توضیحات و تصویر خود را حین انجام بازی با فعال کردن میکروفون گوشی و دوربین جلوی آن حین ضبط ویدیو، به ان اضافه کند. سپس به اشتراک گذاری ویدیو، از طریق YouTube Gaming انجام خواهد شد. در حال حاضر تنها ضبط ویدیو با کیفیت های 480p و 720p امکان پذیر می باشد.

هنوز تا فعال شدن قابلیت های ذکر شده در بالا راه زیادی باقی است و احتمالا در مورد این قابلیت جدید، در کنفرانس 29 سپتامبر گوگل که در آن گوشی ها نکسوز جدید ستاره اصلی خواهند بود، بیشتر خواهیم شنید.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 535,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,490,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان