تولید یک گوشی هوشمند بدون دوربین توسط زی تی ای

تولید یک گوشی هوشمند بدون دوربین توسط زی تی ای

کمپانی بلک بری سابقه تولید گوشی های بدون دوربین برای کارکنان سازمان هایی که به عکس برداری از تجیهزات خود حساس هستند را دارا می باشد. اما به نظر نمی رسد که کمپانی زی تی ای چین نیز در این زمینه سابقه ای داشته و یا در زمنیه امنیت گوشی های هوشمند سابقه ای داشته باشد. این کمپانی در حال ساخت یک گوشی هوشمند فاقد هیچ گونه دوربینی می باشد، که فعلا نام آن را S3003 گذارده است.

یکی از دلایل تولید چنین گوشی هوشمندی، می تواند صرفه جویی در هزینه ها و پایین آوردن قیمت تمام شده گوشی باشد، اما از آن جا که هزینه تولید دو دوربین جلو و اصلی برای هر گوشی هوشمند حدود 10 دلار می باشد، این دلیل چندان منطقی به نظر نمی رسد. هم چنین از زمان همه گیر شدن تب سلفی در جهان، چنین حرکتی از یک سازنده مشهور گوشی های هوشمند در جهان، زیاد منطقی به نظر نمی رسد. از طرف دیگر داشتن یک گوشی هوشمند دارای دوربین حتی اگر زیاد هم با آن عکس برداری نشود، در هر حال مفید است.

این گوشی دارای صفحه نمایش 5 اینچی باوضوح 720 در 1280 پیکسل و تراکم 294 پیکسل در اینچ، یک گیگابایت رم، 8 گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا، صخامت 7.4 میلی متر، 117 گرم وزن و قابلیت اتصال به شبکه های بی سیم 4G می باشد.

نظرات
    ارسال نظر