تبدیل گوشی های هوشمند به یک کنسول بازی فیلم خور

تبدیل گوشی های هوشمند به یک کنسول بازی فیلم خور

ممکن است دل شما برای زمانی که یک کنسول بازی فیلم خور مانند سگا و نینتندو داشتید و از طریق قرار داد فیلم مخصوص هر باز در پورت آن، بازی می کردید، تنگ شده باشد. از آن زمان ناکنون تکنولوژی راه درازی را طی کرده است اما هنوز یک کمپانی ژاپنی با نام Beatrobo وجود دارد که اطمینان می دهد که هنوز هم برخی از ما دلمان برای آن روزها تنگ می شود و ترجیح می دهیم همان تجربه را با گوشی هوشمندمان داشته باشیم، جای این که به سرغ برنامه مخصوص هر بازی رفته، آن را باز کرده و بازی را شروع کنیم.

این کمپانی یک فیلم مشابه با فیلم کنسول های بازی قدیمی ساخته است که از طریق جک هدست گوشی، به آن متصل می شود و عملکرد آن شبیه به عملکرد کنسول های قدیمی است، هنگام اتصال یک صدای خاص شنیده می شود اما این فیلم هیچ گونه اطلاعاتی را در خود ذخیره نمی کند، بلکه با بازی های بارگذاری شده بر روی گوشی شما در ارتباط است و به سرورهای مخصوص Beatrobo متصل می شود و از طریق شناسایی کننده خاص خود ه با فیلم های دیگر متفاوت است، به شما اجازه ذخیره بازی بر روی این سرورها و بازی از این طریق را می دهد. این کمپانی اطمینان خاطر داده است که با این محصول، یاد و خاطره ایام قدیم زنده خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که این محصول دقیقا کی وارد بازار می شود، چرا که تحت لیسانس درآوردن بازی های مختلف از شرکت های مختلف، یک پروسه حقوقی زمان براست.

نظرات
    ارسال نظر