Loading...

عرضه برنامه گارانتی نکسوز توسط گوگل، با پشتیبانی رایگان از صدمات اتفاقی

300 بازدید 0 نظر
عرضه برنامه گارانتی نکسوز توسط گوگل، با پشتیبانی رایگان از صدمات اتفاقی

بیشتر خبرهای مربوط به گوگل در این روزها مربوط به عرضه و معرفی دو گوشی نکسوز جدید و نسخه جدید آندروید است. اما این کمپانی در کنار این معرفی ها و عرضه ها، یک قابلیت و سرویس جدید خود را نیز معرفی نموده است. این سرویس جدید مربوط به گارانتی و ضمانت محصولات برند نکسوز این کمپانی است که نام آن را Nexus Protect نامیده است. این سرویس فعلا تنها دو گوشی هوشمند نکسوز جدید یعنی Nexus 5Xو 6P را شامل می شود و برای هرکدام به ترتیب 69 و 89 دلار خرج بر می دارد.

این سرویس گارانتی، تا مدت 2 سال گوشی نکسوز شما را در برابر صدمات مکانیکی، آسیب های ناشی از فرآیند تولید و حتی صدمات ناشی از حوادث اتفاقی مانند افتادن گوشی از دست و ... گارانتی می کند. بنابراین با این سرویس دیگر نیازی نیست که نگران عدم شمول گارانتی در مورد صدمات اتفاقی به دستگاه مان باشیم و هم چنین گوگل تعهد می دهد که حداکثر تا یک روز کاری و بنا به شیوه حمل و نقل دستگاه، یک گوشی هوشمند جایگزین را در اختیار شما بگذارد، آن هم مادامی که گوشی هوشمند شما در دست تعمیر است. پس دیگر نیازی به رو آوردن مجدد به گوشی نوکیای قدیمی نیست!

این سرویس تنها در آمریکا سرویسی چون Apple Care را به عنوان رقیب دارد که هزینه آن 129 دلار بوده و در صورت وجود آسیب های ناشی از صدمات اتفاقی، کاربر باید حداقل 99 دلار بپردازد.

برچسب ها: سرویس گارانتی

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان