دستبند هوشمند جدید مایکروسافت رونمایی شد

دستبند هوشمند جدید مایکروسافت رونمایی شد

مایکروسافت در کنار معرفی گوشی های جدید سری لومیای خود، از مدل جدید دستبند هوشمند خود یا همان Microsoft Band 2 رونمایی نموده است. این دستبند با تمرکز بیشتر بر فعالیت های ورزشی و سلامتی تولید شده است. این دستبند جدید دارای صفحه نمایش خمیده AMOLED بوده که بر روی آن یک لایه محافظ Gorilla Glass 3 قرار دارد و دارای وضوح 320 در 128 پیکسل می باشد. اما نقطه قوت این دستبند، تعداد زیا سنسورهای مفید آن است.

جدای از سنسورهایی همچون سنسور چشمی ضربان قلب، قدم شمار و جی پی اس که بر روی اکثر دستبندهای هوشمند موجود هستند، این دستبند دارای سنسور های جدیدی مانند سنسور سه بعدی شتاب سنج، حرکت سنج، سنسور اندازه گیری درجه حرارت پوست و سنسور اشعه ماورای بنفش بنفش می باشد. این دستبند هم چنین مانند سابق میزان و کیفیت خواب شما و هم چنین میزان کالری سوزانده شده طی فعالیت های مختلف توسط شما را اندازه گرفته که اطلاعات مربوط به این بخش و سنسورهای مذکور، به برنامه سلامتی مایکروسافت که بر روی گوشی هوشمند جفت شده با آن نصب شده است، فرستاده می شود.

این دستبند هم چنین مجهز به میکروفون برای فرمان دادن به Cortana، دستیار هوشمند صوتی مایکروسافت می باشد و تا 48 ساعت شارژ نگه می دارد. این دستبند با گوشی های دارای ویندوز 8.1 به بالا، iOS 8.1 و بالاتر و آندروید 4.3 و بالاتر کار می کند.

 

نظرات
    ارسال نظر