Wispeo برنامه ای برای آسان سازی ارسال ویدیوهای حجیم از طریق ایمیل

Wispeo برنامه ای برای آسان سازی ارسال ویدیوهای حجیم از طریق ایمیل

گوشی های هوشمند پرچمداری که به تازگی معرفی شده اند، اکثرا دارای قابلیت فیلم برداری تا کیفیت 4K می باشند. ویدیوهایی که با این کیفیت تصویر فیلم برداری می شوند معمولا دارای حجم بالایی هستند که به گیگابایت هم می رسد، که همین امر هم فرستادن آن به صورت آنلاین و از طریق ایمیل را بسیار سخت و غیر ممکن ساخته است. اما سازندگان برنامه Wispeo راه حلی را برای این مشکل پیداکرده اند. این برنامه امکان فرستادن عکس های و ویدیوهای با کیفیت بالا و حجیم را از طریق ایمیل و به هرکسی که بخواهید، فراهم می کند.

البته طبیعی است که این نقل و انتقال از طریق استفاده از فناوری Cloud رخ می دهد. فایل های ارسالی توسط شما، در سرور حافظه مجازی یا Cloud این برنامه آپلود شده وتا مدت دو هفته در آن جا باقی می ماند. پس از آن، یک لینک دانلود برای گیرنده ساخته شده و ارسال می شود. گیرنده پس از کلیک بر روی لینک، به صفحه ای می رود که در آن اطلاعاتی از محتویات فایل و یا فایل ها و تصاویر پیش نمایشی از آن ها قابل مشاهده است. هم چنین می توان چند فایل را در قالب یک فایل زیپ شده و با هم فرستاد و یا انتخاب کرد که فرمت فایل هایی که توسط گیرنده دانلود خواهند شد، چه باشد.

زمانی که فایل ها به دست گیرنده برسد و وی آن ها را دانلود کند، پیام هشداری برای فرستنده ارسال خواهد شد. هم چنین امکان الصاق یک پیام به فایل ها وجود دارد.

 

نظرات
    ارسال نظر