Q Founder، ساعت هوشمندی آندرویدی که با آیفون ها نیز کار می کند

Q Founder، ساعت هوشمندی آندرویدی که با آیفون ها نیز کار می کند

کمپانی Fossil بیشتر به تولید ساعت های کلاسیک مشهور است. این کمپانی نز مانند بسیاری دیرگ از تولید کنندگان سنتی ساعت های کلاسیک، دست به تولید ساعت های هوشمند نیز زده است، که ظاهر آن ها بسیار شبیه به ساعت های معمولی می باشد و مختص کسانی است که به دنبال ساعت هوشمندی هستند که توسط سازندگان گوشی های هوشمند ساخته نشده باشد. ساعت های هوشمند این کمپانی تحت سری Q عرضه می شوند.

مشهورترین ساعت هوشمند این سری که به تازگی نیز معرفی شده است، ساعت هوشمند Q Founder می باشد که در حقیقت اولین ساعت هوشمند تولیدی فسیل است که دارای سیستم عامل Android Wear می باشد. مزیت این ساعت این است که با هر دو نوع گوشی های آندرویدی و iOS جفت می شود. این ساعت دارای بدنه فلزی و صفحه نمایش گرد است و در تعطیلات کریسمس و با قیمت حدود 275 دلار عرضه خواهد شد. این کمپانی یک ساعت هوشمند دیگر با نام Q Grant را نیز تولید نموده است که در حقیقت یک ساعت کلاسیک است که کمی هوشمند است و مانند مدل قبلی از طریق برنامه Fossil App با گوشی های آندرویدی و آیفون ها سینک می شود.

این کمپانی هم چنین دارای دو دستبند هوشمند با نام های Q reveler مخصوص آقایان و Q Dreamer مخصوص خانم ها می باشد که مانند ساعت های هوشمند آن به انجام حرکات ورزشی و دنبال کردن پروسه آن، کمک می کنند. این سه مدل آخر از اواخر ماه اکتبر در دسترس خواهند بود.

 

نظرات
    ارسال نظر