لو رفتن دفترچه راهنمای Galaxy View سامسونگ: تبلتی برای خانواده

لو رفتن دفترچه راهنمای Galaxy View سامسونگ: تبلتی برای خانواده

تبلت غول پیکر دارای صفحه نمایش 18.4 اینچی Galaxy view سامسونگ در شرف عرضه رسمی قرار دارد. هر چه به تاریخ عرضه رسمی این تبلت نزدیک تر می شویم، مشخصات بیشتری در مورد آن منتشر می شود. به تازگی یک سایت فایل دفترچه راهنمای کاربری این تبلت را برای دانلود بر روی خروجی خود قرار داده است،که خواندن آن برخی از ویژگی های این تبلت را لو می دهد.

بر اساس اطلاعات این دفترچه، در می یابیم که Galaxy View دارای اسپیکرهای استریو، جی پی اس و یک مدل دارای محل درج سیم کارت می باشد که دو مورد آخر با توجه به این که این تبلت دارای سایز بزرگ بوده و قابل حمل و نقل دائم نیست، کمی غیر منطقی به نظر می رسند. این تبلت به روش قدیمی شارژ خواهد شد و خبری از پورت USB Type C و Micro USB و تکنولوژی شارژ سریع نیست، آن هم با توجه به این دارای یک صفحه نمایش بزرگ خوره شارژ می باشد. این تبلت دارای قابلیت جدید آندروید یعنی Split Screen و نمایش و کارکرد همزمان چند برنامه با یکدیگر می باشد، آن هم با کیفیتی نزدیک به کیفیت عملکرد کامپیوترهای رو میزی. هم چنین در حالت تلوزیون، این تبلت قابلیت نمایش وضعیت آب و هوا را داراست.

این تبلت هم چنین دارای یک شبکه اجتماعی با نام Family Square می باشد که امکان اشتراک عکس بین خود و چندین گوشی به صورت هم زمان را فراهم می آورد.

نظرات
    ارسال نظر