لیست تجهیزات جانبی Galaxy S7 تولید خود سامسونگ، لو رفت

هنوز دو گوشی هوشمند پرچمدار Galaxy S6 و S6 Edge گوشی هایی جدید به شمار می آیند. به تازگی اما شایعات زیادی در مورد مدل های جدید این دو گوشی که احتمالا بر اساس همین الگو Galaxy S7 و S7 Edge نام خواهند گرفت منتشر شده و حتی برخی از مشخصات داخلی آن ها لو رفته است. این دو گوشی در ماه های اولیه سال 2016 میلادی وارد بازار خواهند شد و هم اکنون نیز در مرحله تست هستند.

سایت Sammobile که اخبار مربوط به محصولات سامسونگ را منتشر می کند، به تازگی خبری را بر روی خروجی خود قرار داده مبنی بر این لیست تجهیزات جانبی این دو گوشی که توسط خود سامسونگ تولید و عرضه خواهند شد نیز منتشر شده است. در صدر این لیست، صفحه کلید فلزی QWERY و کاور مخصوص آن قرار دارد که مشابه آن برای Galaxy S6/S6 Edge نیز عرضه شده بود که قسمت پایین صفحه نمایش این گوشی ها را می پوشاند. پس از آن سه کیس هوشمند S View، Glitter و Clear View قرار دارند.

Galaxy S7/S7 Edge هر دو دارای دو مدل متفاوت هستند که یکی دارای چیپست Snapdragon 820 و دیگری دارای Exynos 8890 است. اولین گوشی دارای صفحه نمایش 5.2 اینچی و دومی نیز دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی است.

نظرات
    ارسال نظر