Loading...

دوربین Hive آژیر میکشد و پارس میکند

779 بازدید 0 نظر
دوربین Hive آژیر میکشد و پارس میکند

میتوانید تصور کنید دوربینی داشته باشید که حرکات را تشخیص بدهد، دارای صفحه نمایش HD باشد  و از همه مهمتر ، مثل یک سگ پارس کند؟ افرادی از مسئولان سنتریا، شرکت بریتانیایی تولید گاز و محصولات هوشمند خانگی Hive، نسخه جدیدی از محصولات خود رو با نام Hive Camera معرفی کردند. دوربینهای Hive نقطه رقابتی برای سیستمهای دوربین هوشمند خانگی میباشند. این دوربین شامل دارای توان پخش پیوسته با کیفیت 24/7 HD در خانه شما میباشد، همه چیز توسط نرم افزار مرتبط قابل مشاهد است.

دوربین دارای قابلیت پخش و دریافت صدای دو طرفه میباشد، به این ترتیب شما میتوانید با افراد در اتاقهای مختلف گفتگو کنید، بدون حرکت از جای خود با کودکتان حرف بزنید و به او آرامش بدهید، و یا حتی حیوان خانگیتان را صدا بزنید.

درصورتیکه که از منزل دور هستید میتوانید با این دوربین منزلتان را کنترل کنید. اگر غریبه ای را در خانه دیدید صدای آژیر پلیس را پخش کنید، و یا از قابلیت پخش صدای سگ استفاده کنید.

درواقع میشود گفت اگر این دوربین در دهه 90 اختراع شده بود، فیلم کمدی "تنها در خانه" نهایتا ده دقیقه طول میکشید.

دوبین های Hive برای تجزیه و تحلیل حرکات افراد نیز میتواند ابزار سرگرم کننده ای باشد. چرا که قابلیت حرکات شما را با تاریخ و زمان ثبت میکند و از اپلیکیشن Hive قابل دسترسی است.

این دوربین اکنون با قیمت 129 پوند قابل خریداری است. به زودی در ایالات متحده آمریکا نیز موجود میشود، اما تاریخ و قیمت هنوز اعلام نشده است. همچنین امکان دارد این دوربین بخشی از پکیج Hive Home Check باشد.

Hive  دو محصول دیگر نیز برای عرضه تا اواخر امسال معرفی کرد. Hive Leak Sensor و Hive Active Hub که به زودی جزییات آنها نیز منتشر میشود.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان